Презентація проекту “ПРИСЯГА 1919” на 64-й сесії міської ради.

04 грудня 2018-го на 64-й сесії міської ради Кам’янця-Подільського відбулась перша публічна презентація проекту “ПРИСЯГА 1919” з відзначення наступного року в Кам’янці-Подільському сторіччя Української Народної Республіки.

Презентація відбулась на підтримку голосування за звернення до Президента і Кабміну щодо сприяння у фінансуванні меморіалу “Присязі на вірність Україні”.

Презентацію розпочали з прем’єри проморолика від режисера студії незалежного кіно “energ1x Production”Андрія Зайця.

 

ДИВИСЬ ПРОМОРОЛИК  ПРОЕКТУ “Камянець-Подільський – Столиця Української революції 1919 року (2019)

 

Член Кам’янець-Подільського об’єднання товариства «ПРОСВІТА» імені Тараса Шевченка, історик, краєзнавець Дмитро Бабюк, як один з ініціаторів проекту, ознайомив присутніх з віднайденими матеріалами, які дали змогу визначити місце проведення ПРИСЯГИ  та відтворити події 14 жовтня 1919 що відбувались у місті у цей день.

 

Заступник голови міського товариства «ПРОСВІТА» Анатолій Паладійчук розповів про історію створення та концепцію проекту.

 

Після повідомлення міського голови Михайла Сімашкевича про звернення до Президента і Кабінету Міністрів щодо сприяння у фінансуванні спорудження меморіалу, голова міської «ПРОСВІТИ» Вячеслав Полятинчук вручив міському голові особисту футболку команди проекту

і попросив передати такі ж футболки Президенту України Петру Порошенко, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, Міністру культури, Голові Хмельницької обласної ради. Вячеслав Полятинчук зазначив, що така ж футболка буде передана Володимиру Вятровичу, який вже є членом нашої команди і що ще одну футболку буде передано новообраному Президенту Світового конгресу українців Павлу Ґроду разом з листом-пропозицією про співпрацю.

 

Дякуємо за фото: live-kp.com (фото 1,3,4), Лілія Петрук (фото 2,5,6)

 

ДИВИСЬ ЗАПИС ОНЛАЙНТРАНСЛЯЦІЇ Презентації проекту на 64-й сесії міської ради Камянця-Подільського 4 грудня 2018

 

ДИВИСЬ ВІДЕОСЮЖЕТ у “КАМЯНЕЦЬКІ НОВИНИ”